Phone: 22 870 43 01 E-mail: rpp@rogerpreston.pl

O nas

Roger Preston Polska kontynuuje tradycje jednej z najstarszych grup inżynieryjno-konsultingowych, założonej w 1926 roku przez wielokrotnie nagradzanego brytyjskiego specjalistę w dziedzinie inżynierii J. Roger Prestona. Wraz z silnym rozwojem firmy i jej ekspansją na kolejne rynki poprzez stworzenie placówek w takich miastach jak Hong-Kong, Atlanta, Berlin, Pekin, Singapur czy Stuttgart, w 1993 roku zdecydowano o otwarciu naszego polskiego oddziału. Wieloletnia bliska i owocna współpraca zespołów należących do grupy Roger Preston & Partners pozwoliła nam na realizację wielu prestiżowych i technicznie wymagających projektów jak także stałe podnoszenie potencjału grupy.
Od 2013 roku opierając się o bogate doświadczenie naszego zespołu i wieloletnią tradycję, kontynuując równocześnie współprace z wszystkimi naszymi dotychczasowymi partnerami zapisujemy jednak swoją własną historię. W ramach prowadzonej działalności zespół naszych inżynierów i specjalistów świadczy kompleksowe usługi związane z projektowaniem instalacji i systemów budynkowych dla wszystkich liczących się sektorów budownictwa, jak też szeroko pojętym doradztwem technicznym.
Niezależnie od lokalizacji i rodzaju projektu, łączymy nasze międzynarodowe doświadczenie z dogłębnym zrozumieniem lokalnych uwarunkowań oraz zbadaniem potrzeb Klienta tak aby w konsekwencji móc zaproponować spersonalizowane ale efektywne kosztowo rozwiązania, dostarczane w połączeniu z najwyższą jakością usług oraz standardami obsługi Klienta.
Równocześnie chcąc wywierać pozytywny wpływ na nasze otoczenie monitorujemy nasze działania oraz wdrażamy dobre praktyki aby zarówno aspekty komercyjne jak i wszelkie relacje wewnątrz zespołu, z naszymi Partnerami czy Klientami stały w zgodzie z ideami CSR (corporate social responsibility) zobowiązującymi nas jako organizację do włączania aspektów społecznych i środowiskowych w proces podejmowania decyzji, oraz wzięcie odpowiedzialności za wpływ podejmowanych decyzji i działań zarówno projektowych jak i bezpośrednich na społeczeństwo i środowisko.
Naszą siłą jest kreatywny i zaangażowany zespół inżynierów posiadający szerokie doświadczenie profesjonalne jak też w praktycznym zarządzaniu projektami, co w połączeniu z umiejętnościami interpersonalnymi oraz orientacją na dobro projektu pozwala zapewnić nawet w chwilach kryzysowych konstruktywny dialog z naszymi Partnerami, oraz osiągnięcie sukcesu jakim jest sukces naszego Klienta.