NASZĄ SIŁĄ JEST KREATYWNY I ZAANGAŻOWANY ZESPÓŁ INŻYNIERÓW
ŁĄCZĄCY SZEROKĄ WIEDZĘ TECHNICZNĄ Z DOŚWIADCZNIEM
W ZARZĄDZANIU PROJEKTAMI.

UMIEJĘTNOŚCI INTERPERSONALNE ORAZ NASTAWIENIENA POKONYWANIE WYZWAŃ
POZWALA NAM SKUTECZNIE ZAPEWNIĆ OSIĄGNIĘCIE CELU,
JAKIM JEST SUKCES NASZEGO KLIENTA.

Więcej o Nas

W ramach prowadzonej działalności zespół naszych inżynierów i specjalistów świadczy kompleksowe usługi związane z projektowaniem instalacji i systemów technicznych w budownictwie we wszystkich liczących się sektorach rynku jak też szeroko pojętym doradztwem i analizami technicznymi.

Więcej o Profilu

PROJEKTY


 • Budynki Biurowe

  Wykreowanie funkcjonalnego otoczenia do pracy jest w równym stopniu zadaniem dla architekta jak i dla projektantów instalacji. Roger Preston Polska posiada wieloletnie doświadczenie przy projektach powierzchni biurowych o zróżnicowanym standardzie i rozwiązaniach, dostosowanych zarówno do wytycznych inwestorów jak i potrzeb końcowych najemców.

  Więcej

 • Obiekty Użyteczności Publicznej

  Kształtowanie przestrzeni publicznej, jej przyjazny charakter, elastyczność i zróżnicowanie funkcjonalne wymaga w dzisiejszych czasach od projektanta instalacji porzucenia typowych rozwiązań. W Roger Preston Polska każdy projekt traktujemy jako nowe wyzwanie stale poszukując najlepszych sposobów na optymalne zastosowanie projektowanych przez nas systemów technicznych i instalacji tak aby w pełni sprostać oczekiwaniom użytkowników.

  Więcej


 • Inne

  Wielorakość funkcji współczesnych obiektów handlowych, które wybiegają daleko poza funkcjonalność związaną jedynie ze sprzedażą dóbr jak i nowoczesne obiekty przemysłowe służące skomplikowanym i wymagającym procesom produkcyjnym, zawsze stanowią specyficzne zadanie dla projektantów. Dzięki znaczącemu doświadczeniu oraz wiedzy, inżynierowie Roger Preston Polska wspierają powstawanie obiektów handlowych idealnie łączących funkcje rozrywkowe z elastyczną przestrzenią handlowo-usługową jak i obiektów przemysłowych, w których zastosowane rozwiązania techniczne w pełni realizują oczekiwania technologów i producentów w przemyśle maszynowym, chemicznym, logistyce i specjalistycznych laboratoriach badawczych.

  Więcej

Lokalizacja

Roger Preston Polska Sp. z o.o.
Ul. Stanisława Augusta 73
03-846 Warszawa